STYLISTIC Sterylizator

Dostępność: oczekiwanie na dostawę
Cena: 337,50 zł 337.50
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Kod produktu: KAT02117

Opis

Sterylizator to niezbędnik każdej manicurzystki. Urządzenie pozwoli Ci perfekcyjnie wyczyścić przybory, z których korzystasz w trakcie stylizacji paznokci. Sterylizacji powinny być poddawane wszystkie narzędzia, których używanie wiąże się z niebezpieczeństwem naruszenia ciągłości tkanek bądź kontaktu z krwią i innymi wydzielinami czy wydalinami. To przede wszystkim narzędzia do manicure i pedicure – pilniki, nożyczki, pęsety, cążki, szczypce, dłuta czy frezy.

Wyróżniamy kilka rodzajów urządzeń do sterylizacji narzędzi kosmetycznych.

  1. Autoklaw – sterylizator ciśnieniowo-parowy
    Najskuteczniejszy, ale też najdroższy. Czynnikiem sterylizującym jest wilgotne ciepło (para wodna o temperaturze 121 bądź 134 stopni Celsjusza, która zapewnia całkowitą eliminację wszelkich drobnoustrojów), a narzędzia znajdują się w hermetycznie zamkniętej komorze.
  2. Sterylizator kulkowy
    Do niedawna najpopularniejszy w gabinetach kosmetycznych. Jest to urządzenie wypełnione małymi szklanymi kulkami, rozgrzanymi do ok. 240 st. C, do których wkłada się narzędzia. Urządzenie jest stosunkowo niedrogie, nie zapewnia jednak niezbędnego wyjałowienia narzędzi. Przede wszystkim dlatego, że nie są one do urządzenia wkładane w całości. Nie są również chronione przed ponowną kontaminacją opakowaniem zabezpieczającym, nie ma tu również możliwości pełnego kontrolowania przebiegu sterylizacji.
  3. Sterylizator UV
    Za nieskuteczne uważa się również sterylizatory wykorzystujące promieniowanie UV – przede wszystkim dlatego, że promienie ultrafioletowe w urządzeniu rozchodzą się liniowo i drobnoustroje mogą przetrwać w miejscach „zacienionych”.

Nasz sterylizator CH-360T to urządzenie o działaniu zbliżonym do autoklawu, wykorzystywane w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Zastosowana w nim technologia gorącego suchego powietrza zapewnia najwyższą jakość i skuteczność. Czyszczone narzędzia są szczelnie zamknięte, dzięki czemu powietrze dociera do każdego, nawet najtrudniej dostępnego miejsca.  

 

Urządzenie o mocy 300W sterylizuje Twoje przyrządy w temperaturze sięgającej nawet 200 stopni Celsjusza. Im wyższa temperatura, tym lepsze efekty – nasz sterylizator daje pewność, że zniknęły wszystkie zabrudzenia, ślady i bakterie.

 

Suche powietrze pozwala na dokładną sterylizację bez ryzyka osadzania wilgoci. Dzięki technologii wykorzystującej suche powietrze, urządzenie wymaga również rzadszego czyszczenia niż inne tego typu, dzięki czemu oszczędzisz czas i energię. Wnętrze wykonane ze stali nierdzewnej gwarantuje długotrwałą jakość i komfort użytkowania. Regulator temperatury oraz wskaźnik światła pozwolą Ci bez trudu dostosować moc urządzenia do materiałów, z jakich wykonane są Twoje narzędzia, a dzięki temu zapewnią bezpieczne i dokładne działanie. Wielokrotnie testowane działanie nie stępi Twoich narzędzi podczas czyszczenia – urządzenie sprawdzone przez wiele pasjonatek stylizacji paznokci oraz zawodowych manicurzystek.

 

Wysoka jakość działania prosto z profesjonalnego salonu kosmetycznego za rozsądną cenę. Idealna alternatywa dla drogich i skomplikowanych urządzeń.

 

Szczegóły techniczne:

Temperatura: 0-200 stopni

Licznik czasu: 0-120 minut

Moc urządzenia: 300W

Napięcie: 220V

Wielkość urządzenia: 31 x 14 х 18 cm

Wielkość komory czyszczącej: 25 x 12 cm.

 

Urządzenie należy przechowywać poza zasięgiem dzieci. Pamiętaj, aby zawsze po zakończeniu pracy odłączyć urządzenie od prądu. Pamiętaj, aby nie dotykać nieosłoniętą ręką rozgrzanej wewnętrznej części urządzenia.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl